Hizmetlerimiz

Endüstriyel makina imalatı

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda veya ihtiyaçlarına karşılık gelen makina imalatı ve gereksinimleri karşılayacak özel makinaimalatı ve projeler gerçekleştirmekteyiz. Öncelikleri taleplerin ne doğrultuda gerçekleştirilmesi gerektiğine karar verir, sonra projelendirir ve onay süreci sonunda uygulamalarımızı devreye alırız. Anahtar teslimi projeler gerçekleştiririz.

Ekipman imalatı

Endüstrinin hızlı bir şekilde gelişmesi ve maliyetin etkin bir şekilde yönetilerek üretimin gerçekleştirilmesi için müşteri odaklı çözümler ileekipman ve kontrol ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmekteyiz. Önceliğimiz hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimize koşulsuz kalite sunmak ve hizmetin kalıcı olması için gerekli çalışmalar yapmaktayız.

Kalıp imalatı

Firmamız ürettiği kalıplarda maksimum baskı sayısına ulaşılabilmesi için gerekli materyaller kullanarak tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kalıp imalatında, kalıbın çekirdeği ve çalışan aksamlarını maksimum kalıp ömrü ile müşterilerimize sunmaktayız. Gerekirse kalıplarda revizyon ve müdahaleler ile oluşacak aksaklıkların önüne geçerek üretimin aksamaması için daima yanınızdayız.

Parça imalatı

Firmamız sizlerden gelen talepler doğrultusunda teknik resimler ve numuneleriniz ile sektörünüze yönelik yedek parça ve özel amaçlı parçaların imalatını gerçekleştirmektedir.

Sac kalıp imalatı

Sac kalıp imalatı; şekillendirme, delme, kesim, büküm vb. kalıpların imalatını yapmaktayız. Kalıp üretimlerinizi yaptığımız yatırımlar ve teknolojinin gereksinimleri ile gerçekleştirerek sonuçlarda sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Aparat imalatı

İhtiyacınız olan aparat imalatı için sadece firmamıza talebinizi bildirmeniz yeterli çoğunlukla otomotiv sektörüne hizmet eden firmamız hangi sektör olursa olsun teknik kadrosu makina parkuru ile ihtiyaçlarınızın cevabını verecek düzeydedir.

Fikstür imalatı

Tecrübe ve deneyimlerini tasarımlarına aktaran firmamız ihtiyacınız olan fikstürler tasarlayıp imal etmektedir. İmalatını yaptığımız fikstürler manuel veya tam otomatik olarak talep eden müşteri hızına göre üretilmektedir.

Prograsif kalıp imalatı

Operasyonel kalıpların imalatı, numune tasarımı, kalıp tasarımları imal etmekteyiz. İmalat sürecimizde dökümanlarınız firma veri tabanında saklanmaktadır. Kalite anlayışımız doğrultusunda uzun zamandır edindiğimiz deneyimler sayesinde kusursuz hizmet vererek stratejik konumumuzu korumaktayız.

CAD CAM uygulamaları

Mühendislik çalışmalarımızda teknik çizimler ve CAD-CAM uygulamaları kullanmaktayız. Teknik çizim ekibimiz sektörde deneyim sahibi birçok projeye imza atmış ekip üyelerinden oluşmaktadır.